Podívejte se, zda zde nenajdete odpověď na vaši otázku.
Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat.

info@growingpaper.cz

Objednávku tisku vlastního designu provedete snadno přes náš webový formulář. Vyberete v něm všechny požadované parametry pro tisk, nahrajete vlastní grafiku, zadáte fakturační údaje, vyberete způsob dopravy a platby a odešlete objednávku ke zpracování.

Obratem Vám dorazí potvrzovací e-mail. Pokud by objednávka či grafika byla potřeba upravit, ozveme se Vám a vše doladíme. V opačném případě Vám zašleme vzoreček ke schválení.

Přes naši sekci e-shop můžete vytvořit objednávku již hotových produktů. Další postup zadání objednávky je totožný jako v prvním případě. Do 3 pracovních dnů Vaší objednávku budeme expedovat.

Standardní lhůta pro zpracování zakázek na míru je 5 až 10 pracovních dní od schválení vzorku, k čemuž připočtěte ještě vámi zvolený způsob dopravy. Objednávky z e-shopu standardně zpracováváme za 3 pracovní dny (expresně po domluvě).

V případě nutnosti nabízíme i možnost expresního zpracování objednávek s vlastním visuálem, kdy je lhůta zkrácená na 2 až 3 pracovní dny. V tomto případě účtujeme expresní poplatek 1500 Kč bez DPH.

Vždy se snažíme o to vám maximálně vyhovět, každou takovou zakázku je však potřeba řešit individuálně a na postupu se domluvit.

Nezávaznou kalkulaci je možné snadno vytvořit přes náš webový formulář, kam zadáte všechny parametry pro tisk a v dolní části stránky sledujete cenu. To vše bez toho, aniž byste závazně zadali objednávku.

Pokud se pro objednávku rozhodnete, stačí pokračovat dle pokynů do dalších kroků.

Váš design nahrajte ve formátu PDF. Před zasláním se, prosím, ujistěte, že formát visuálu odpovídá formátu, který jste objednali (pokud jste objednali formát A6, soubor musí být ve formátu A6). Nejlepších výsledků dosáhnete také při dodržení těchto tipů pro návrhy.

Soubory nám nahrajete při vytváření objednávky, a to ve ve formátu PDF. Při vytváření grafiky mějte na paměti tyto tipy, abyste dosáhli dokonalého výsledku.

Při vytváření objednávky je možné nahrát více souborů najednou. Stačí v kroku „Nahrajte svůj soubor“ kliknout na ikonku +. Pokud soubor s visuálem ještě nemáte, ale chcete objednávku vytvořit předem, můžete. Zašlete svůj soubor později na adresu info@growingpaper.cz s uvedením čísla vaší objednávky.

Po mnohaletých zkušenostech s tiskem na rostoucí papír doporučujeme, aby barva nepokrývala více než 40 % povrchu. Vzhledem ke své hrbolaté struktuře papír v tiskárně vychyluje trysky, což způsobuje při tisku proužky. Ty jsou nejvíce vidět právě při celoplošném tisku.

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud se budete řídit těmito tipy na zpracování návrhu.

Náš 80gramový rostoucí papír je vhodný pouze pro jednostranný tisk. Silnější 250gramový rostoucí karton může být potištěn jednostranně i oboustranně.

Nejlepších výsledků dosáhnete podle těchto tipů na zpracování návrhu.

Ano. Váš návrh zkontrolujeme a v případě potřeby ho s vámi zkonzultujeme pro dosažení nejlepšího výsledku. Pokud je návrh v pořádku, vytiskneme vzorek a zašleme vám ho vyfocený e-mailem do 2 pracovních dní. Až ho schválíte, vaši objednávku vytiskneme.

Nabízíme dva typy papíru:
1. Rostoucí papír 80 gramů, který je skoro jako normální papír. Je levnější a tenčí, a proto je vhodný pro letáky, pozdravy a vklady.
2. Rostoucí karton 250 gramů, což už tvrdý papír a je ideální pro slavnostní příležitosti nebo zvláštní události. Je na něj možné tisknout oboustranně.

Objednejte si vlastní rostoucí tiskovinu zde.

Pro svůj vlastní design si vyberte formát ze široké škály velikostí. Tiskneme na standardní formáty jako jsou A4, A5, A6 a A7. Ale máme také vizitky, kruhy nebo srdce.

Rostoucí papír (80 gramů) má přirozeně velmi světle béžovou/šedivou barvu. Rostoucí karton (250 gramů) je bílý. Zhotovené tisky si můžete prohlédnout v naší sekci Inspirace.

Nedoporučujeme, abyste na rostoucí papír tiskli sami, a proto zásadně nedodáváme prázdný papír. Naše tiskárny jsou speciálně upraveny tak, aby nerozdrtily semena a nezničily je teplem. Jen tak vám pak semínka vyklíčí. Náš inkoust je navíc 100% biologicky rozložitelný. Zjistěte více o naší udržitelné a inovativní metodě tisku.

To nedoporučujeme. Používáme přizpůsobené tiskárny, které nevyvíjejí tlak na papír, takže semena nejsou při tisku rozdrcena, a proto skutečně vyklíčí. Náš inkoust je navíc 100% biologicky odbouratelný, takže neškodí životnímu prostředí. Přečtěte si více o naší udržitelné a inovativní metodě tisku.

Ano, na našem webu můžete požádat o zaslání vzorku, rádi vám poskytneme vzorky rostoucího papíru i rostoucího kartonu.

Pokud si přejete zaslat váš vlastní vzorek fyzicky, je potřeba uhradit poštovné.

  • Květiny: Sázejte od poloviny května do srpna. Můžete nechat květiny vyklíčit uvnitř, ale v letní sezóně by měly i nadále kvést venku.
  • Bylinky: Venku vysejte od poloviny května do srpna. Vybrané můžete set i v interiérech od září do dubna.
  • Zelenina: Vysejte venku od dubna do srpna.

Podívejte se na tyto základní tipy pro sázení rostoucího papíru.

U všech našich semínek testujeme klíčivost v našich zkušebních zahradách. Semena vybíráme podle řady kritérií. Nesmí být například větší než 1,5 mm, proto jsou třeba slunečnicová semínka bohužel příliš velká, zatímco semínka vlčího máku dokonalá. Jedním z kritérií je i podpora biologické rozmanitosti pomocí naší směsi divokých květin, kterou milují včely a motýli.

Vytvořte si svou tiskovinu

Navrhněte si visuál na rostoucí papír nebo ho pro vás vytvoříme.

Vytvořte si svou tiskovinu