Podívejte se, zda zde nenajdete odpověď na vaši otázku.
Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat.

Pošlete nám soubor ve formátu PDF, PNG nebo JPG. Ujistěte se, že formát visuálu odpovídá formátu, který jste objednali. Nejlepších výsledků dosáhnete také při dodržení těchto tipů pro návrhy.

Soubory nám nahrajete při vytváření objednávky, a to ve ve formátu PDF, PNG nebo JPG. Při vytváření grafiky mějte na paměti tyto tipy, abyste dosáhli dokonalého výsledku.

Při vytváření objednávky je možné nahrát více souborů najednou. Stačí v kroku „Nahrajte svůj soubor“ kliknout na ikonku +. Pokud soubor s visuálem ještě nemáte, ale chcete objednávku vytvořit předem, můžete. Zašlete svůj soubor později na adresu info@growingpaper.cz s uvedením čísla vaší objednávky.

Je možný, ale doporučujeme, aby barva nepokrývala více než 40 % povrchu. Vzhledem ke své přirozené struktuře je papír poněkud hrbolatý, což pak při celoplošném tisku způsobuje pruhy.

Nejlepších výsledků dosáhnete podle těchto tipů na zpracování návrhu.

Náš 80gramový rostoucí papír je vhodný pouze pro jednostranný tisk. Silnější 250gramový rostoucí karton může být potištěn jednostranně i oboustranně.

Nejlepších výsledků dosáhnete podle těchto tipů na zpracování návrhu.

Naše standardní lhůta pro zpracování objednávek z e-shopu je 3 pracovní dny (expresně po domluvě). Pro ostatní rostoucí zakázky na míru je to 5 až 10 pracovních dní od schválení vzorku, k čemuž připočtěte ještě vámi zvolený způsob dopravy.

V případě nutnosti nabízíme i možnost expresního zpracování objednávek s vlastním visuálem, kdy je lhůta zkrácená na 2 až 3 pracovní dny. V tomto případě účtujeme expresní poplatek 1100 Kč bez DPH. Tuto možnost můžete navolit při vytváření objednávky.

Vždy se snažíme o to vám maximálně vyhovět, každou takovou zakázku je však potřeba řešit individuálně a na postupu se domluvit.

Váš návrh zkontrolujeme a v případě potřeby ho s vámi zkonzultujeme pro dosažení nejlepšího výsledku. Pokud je návrh v pořádku, vytiskneme vzorek a zašleme vám ho vyfocený e-mailem do 2 pracovních dní. Až ho schválíte, vaši objednávku vytiskneme.

Nabízíme dva typy papíru:
1. Rostoucí papír 80 gramů, který je skoro jako normální papír. Je levnější a tenčí, a proto je vhodný pro letáky, pozdravy a vklady.
2. Rostoucí karton 250 gramů, což už tvrdý papír a je ideální pro slavnostní příležitosti nebo zvláštní události. Je na něj možné tisknout oboustranně.

Objednejte si vlastní rostoucí tiskovinu zde.

Pro svůj vlastní design si vyberte formát ze široké škály velikostí. Tiskneme na standardní formáty jako jsou A4, A5, A6 a A7. Ale máme také vizitky, kruhy nebo srdce.

Rostoucí papír (80 gramů) i rostoucí karton (250 gramů) jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného papíru a jsou přirozeně bílé. Zhotovené tisky si můžete prohlédnout v naší sekci Inspirace.

Nedoporučujeme, abyste na rostoucí papír tiskli sami, a proto zásadně nedodáváme prázdný papír. Naše tiskárny jsou speciálně upraveny tak, aby nerozdrtily semena a nezničily je teplem. Jen tak vám pak semínka vyklíčí. Náš inkoust je navíc 100% biologicky rozložitelný. Zjistěte více o naší udržitelné a inovativní metodě tisku.

To nedoporučujeme. Používáme přizpůsobené tiskárny, které nevyvíjejí tlak na papír, takže semena nejsou při tisku rozdrcena, a proto skutečně vyklíčí. Náš inkoust je navíc 100% biologicky odbouratelný, takže neškodí životnímu prostředí. Přečtěte si více o naší udržitelné a inovativní metodě tisku.

Ano, na našem webu můžete požádat o zaslání vzorku, rádi vám poskytneme vzorky rostoucího papíru i rostoucího kartonu.

  • Květiny: Sázejte od poloviny května do srpna. Můžete nechat květiny vyklíčit uvnitř, ale v letní sezóně by měly i nadále kvést venku.
  • Bylinky: Venku vysejte od poloviny května do srpna. Vybrané můžete set i v interiérech od září do dubna.
  • Zelenina: Vysejte venku od dubna do srpna.

Podívejte se na tyto základní tipy pro sázení rostoucího papíru.

U všech našich semínek testujeme klíčivost v našich zkušebních zahradách. Semena vybíráme podle řady kritérií. Nesmí být například větší než 1,5 mm, proto jsou třeba slunečnicová semínka bohužel příliš velká, zatímco semínka vlčího máku dokonalá. Jedním z kritérií je i podpora biologické rozmanitosti pomocí naší směsi divokých květin, kterou milují včely a motýli.

Vytvořte si svou tiskovinu

Navrhněte si visuál na rostoucí papír nebo ho pro vás vytvoříme.

Vytvořte si svou tiskovinu