Rostoucí papír pro Českou republiku zajišťuje Reklamní agentura Green Cat.

Nápad mít semínka v papíru a tím zpestřit nabídku ekologických dárků a tiskovin se zdál jednoduchý. Avšak cesta od myšlenky po fungující výrobu papíru byla hodna středověkých alchymistů. A rozhodně jsme neposlušná semínka po celou dobu nemilovali, mnohdy jsme je spíš upřímně nenáviděli. 

Nakonec jsme spojili síly s přáteli z Holandska a semínka do papíru dostali. Dokonce semínka nejrůznějších druhů, třeba vlčí mák, divoké květiny, mrkev, salát nebo rajčata. Produkce papíru už je kvalitní a bez výkyvů.

Další výzvou bylo papír potisknout nejen kvalitně, ale hlavně tak, abychom nezničili život v semínkách. Po mnoha peripetiích už máme tisk v malíčku. Přáníčka, vizitky, novoročenky a další vám pěkně vytiskneme barvami vodou ředitelnými s přírodním inkoustem. Takže pěstovat můžete zcela bez obav.

Teď už je to na vás. Ponořte ruce do hlíny a zasaďte svůj rostoucí letáček. 
 

udržitelný

udržitelný

Naše mise

Váš příběh toužíme vyprávět udržitelně. Naším cílem je zajistit udržitelnost celého výrobního řetězce, abychom každé vaše poselství znásobili. Spolu s komunitou rostoucích přátel pracujeme na tom, aby tato mise byla úspěšná. 

Udržitelnost a cirkularita

Zajištění udržitelnosti řetězce začíná u našeho produktu. Ten je 100% biologicky odbouratelný a vyrobený ze 100% recyklovaného papíru. Naše speciálně upravené tiskárny pracují s biologicky odbouratelnými inkousty. Pracujeme také na snižování naší ekologické stopy. Například kompenzujeme emise CO2 z přepravy papíru z Jižní Afriky vysazováním stromů pro všechny.

icon
přátelský

přátelský

Společnost přátel

Věříme v komunitu přátel z celé Evropy. Tito lidé chtějí totéž: udržitelné a spravedlivé podnikání se zeleným srdcem. Společně věříme, že pouze tak, že o to budeme usilovat společně, můžeme změnit svět směrem k udržitelné budoucnosti. Staňte se také rostoucími přáteli.
 

Náš tým

Vaše ekologické projekty přivedeme na výsluní i díky tomu, že se v našem týmu potkávají znalosti a zkušenosti z marketingu a ekologie.

icon
rozvíjející se

rozvíjející se

Roste lokálně

Tvoříme evropskou rostoucí síť místních odborníků. Tito partneři mají stejné udržitelné a sociální poslání a znají místní trh. Na základě společného konceptu garantujeme kvalitu, ale tiskneme lokálně.
 

Udržitelný růst

Rostoucí papír vyvíjíme s ohledem na životní prostředí, lidi a společnost. A stále vymýšlíme, co bychom mohli zlepšit. Například v současné době zkoumáme možnosti organického osiva a způsoby, jak snížit množství obalového materiálu.

icon
dokonalý

dokonalý

Originální rostoucí papír

V roce 2012 byl náš rostoucí papír první, který byl představen na nizozemském trhu. Tento nápad vzešel z vášně a touhy přispět ke snížení odpadu. V posledních letech jsme pokračovali ve vývoji našich papírů, inkoustů a tiskáren, a to s důrazem na udržitelnost a kvalitu. Jsme hrdí na mnoho tiskovin, které pomohly našim zákazníkům vzkvétat.

Naše síla

Nabízíme osobní rady ohledně vašeho designu pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Pracujeme s inovativními tiskárnami, které nepoškozují semena, s biologicky odbouratelným inkoustem a dobrými barevnými výsledky. Navíc náš rostoucí papír opravdu vyroste! Schopnost klíčení semen a ideální podmínky růstu testujeme v našich zkušebních zahradách. A máme také kapacitu na realizaci velkých zakázek.

icon

Vytvořte si svou tiskovinu

Navrhněte si visuál na rostoucí papír nebo ho pro vás vytvoříme.

Vytvořte si svou tiskovinu