Vyrostete, ať se děje, co se děje

Venku střídá mráz plískanice a naopak, zato pošmourno si to se sluníčkem neprohodí ani omylem. Neklesejte na duchu, ač se to ani trochu nezdá, jaro přijde! A s ním ideální čas potěšit rostoucím papírem.

Proč ideální? Protože právě na jaře sázíme rostoucí papír do hlíny a těšíme se, až se zazelená. 

Aby se vaši klienti či zaměstnanci tetelili očekáváním, chce to zadat visuál a objednávku právě teď. Neplýtvejte energií, připravili jsme vám tipy na to, jak rostoucí papír parádně využít. 

Že nevíte, jaká bude na jaře situačka a jak se tedy rozšoupnout?
Věříme, že s jarem se už volně nadechneme a znovu se rozjede hromada akcí. Pokud však vývoj nebude tak růžový, bude rostoucí papír ta pravá radost v nelehké době. Rostoucí papír se zkrátka hodí na každý pád. 

 

1. Pořádně to rozjedeme, drahoušci

VIZITKY

z rostoucího papíru jsou dokonalá ledolamka při každém networkingu. Schválně to zkuste a dejte partnerovi do ruky svazek mrkve nebo záhon vlčího máku. Garantujeme vám, že hovor poplyne jako po másle.
 

JMENOVKY/VISAČKY

Na vaši konferenci nebo festival si návštěvníci vzpomenou ještě mnohokrát. Pokaždé, až se s potěchou zahledí na rozkvetlé kytičky vypěstované z jmenovky. 
 

MEDAILE

Pohnout s sebou se tentokrát fakt vyplatilo, vždyť jste si zaběhli pro rostoucí metál.
 

LETÁČKY 

Chystáte se na veletrh a nechcete, aby vaše sdělení zapadlo? To zaručeně nedopustí letáček, který voní bylinkami, které z něj vyraší.


POZVÁNKY NA AKCI

Pozvěte na svoji parádní akci pomocí papíru se semínky pomněnky a nezapomene na ni ani nejroztržitější profesor.

 

ŽIVÉ VISAČKY

Ať šijete šaty jako pro princeznu, elegantní ohoz pro městské dražice nebo nabízíte poklady z druhé ruky, na všech se budou báječně vyjímat visačky z rostoucího kartonu.
 

KVETOUCÍ KONFETY

Posbírejte konfety, které jsté rozhazovali po bouřlivé oslavě nebo obřadu, a zasaďte si  je. Vysekali jsme je ze zbytků, aby ani kousek rostoucího papíru nepřišel na zmar.

 

2. Ještě posedíme doma

PODĚKOVÁNÍ ZA NÁKUP

Jede váš e-shop o sto šest? Poděkujte svým zákazníkům kartičkou k nákupu, ze které vypěstují léčivý heřmánek.


VĚRNOSTNÍ POZDRAV

Modrá je barva věrnosti a právě něžně modrá kvítka pomněnky vykvetou z pohlednice pro členy vašeho věrnostního programu. 


NAROZENINY

Rostoucí přání potěší nejen jubilanta, ale i včely a motýly. Vyroste z něj totiž směs květin, které tyto mrňousci zbožňují.


AKVIZICE

Oslovte nové partenry a nabídněte spolupráci dopisem, který nezapadne. Posíláte s ním přeci kus louky, nebo úrodu jahod. Stačí ho zasadit a poroste jako váš společný byznys.

 

ZÁLOŽKA

Každá záložka udělá jasno, kde jste minule skončili. Ale jen tato vykvete. Po poslední stránce vás čeká pokračování v podobě pestrých květů, na které chutnají včelám.

 

Máte už jasno, co přesně potřebujete?

  • naťukejte specifikace
  • spočítejte si cenu
  • nahrajte visuál
  • zadejte

Chci zkalkulovat a objednat

Nebo s námi svoje představy ještě dolaďte prostřednictvím e-mailu: info@growingpaper.cz, či zavolejte na 732 663 088.

Najdeme s vámi, na co se vám konkrétně rostoucí papír nejvíce šikne, poradíme s visuálem a budete-li chtít, pošleme vám zdarma vzorek.

 

Rostoucí gratulace 

Líbí-li se vám rostoucí papír, ale neužijete ho ve větším.
Potěšte své přátele a rodinu půvabným přáním, které vyklíčí. 

Mrkněte na e-shop

`

Sdílet

facebook linked-in

Vytvořte si svou tiskovinu

Navrhněte si visuál na rostoucí papír nebo ho pro vás vytvoříme.

Vytvořte si svou tiskovinu