Věnujte přání s léčivými účinky

Jedním z novějších přírůstků do našeho sortimentu rostoucích papírů je ten se semínky heřmánku. Proč si vybrat právě jeho?

Heřmánek je oblíbená léčivá rostlina a znalosti o jeho benefitech se předávaly už po mnoho generací před námi. Dokáže báječně zklidnit tělo a mysl. A to jak ve formě odvarů, léčivých koupelí nebo třeba čaje. Z jeho usušených kvítků si můžete vše připravit i podomácku a užívat si tak jeho hojivé účinky.

 

Z hlediska pěstování je heřmánek nenáročnou rostlinou, roste na různých typech půdy a kvete dlouho. Potřebuje jen co nejvíce sluníčka. Do volné půdy je ideální ho vysévat od poloviny března do začátku června. Semínka zakryjte několika milimetry zeminy a udržujte je vlhká. Klíčí 2–3 týdny po výsadbě.

 

Semínka heřmánku jsou maličká a rostoucí papír působí proto jemným a tenkým dojmem. Nenechte se ale zmást, při bližším prozkoumání v něm černá semínka hned uvidíte.

Jaro je ideální čas na to věnovat rostoucí přání, děkovnou kartičku nebo třeba pozvánku.. Chcete potěšit nebo poděkovat? Vytvořte si vlastní design na rostoucím papíru nebo kupte již hotové přáníčko z našeho e-shopu!

`

Sdílet

facebook linked-in

Vytvořte si svou tiskovinu

Navrhněte si visuál na rostoucí papír nebo ho pro vás vytvoříme.

Vytvořte si svou tiskovinu