Svatba, po které se zazelená

Čeká vás svatba? Pak budete jistě vedle zásadních věcí jako je místo, šaty, hostina a program řešit i příjemné drobnosti a doplňky navíc.  A my pro vás máme několik tipů, jak se s nimi vypořádat nevšedně a zároveň šetrně k životnímu prostředí. 

 

Využijte rostoucí papír plný semínek na:

Svatební oznámení – držíte-li se v tomto případě tradice a chcete svým blízkým svatební oznámení darovat, je to perfektní příležitost pro využití rostoucího papíru. Po tom, co se jím pokochají a na svatbu dorazí, mohou si jako vzpomínku na tento magický den vypěstovat vlastní záhonek květin nebo bylinek. Vytiskneme vám design, který si sami vytvoříte nebo na míru upravíme některou z našich již vyhotovených šablon.

 

Jmenovky, program a další svatební tiskoviny – to samé platí i pro další cedulky a cedule, které během svatebního dne pro lepší přehled využijete. Aby při hostině nevznikl u stolu zmatek, hodí se jmenovky. Aby hosté věděli, co je během dne čeká, hodí se program. A aby hosté v prostoru netápali, hodí se směrovky. A cokoliv dalšího, co vás napadne. Vše z rostoucího papíru lze po skončení svatby zasadit. Buď to uděláte sami a nebo tisky věnujete hostům jako památku. 

 

Konfety – vyhazujte do vzduchu místo plastových konfet konfety plné semínek. Vyřezáváme je ze zbytkových tisků a pokud je posléze zasadíte a zalijete, zazelená se po nich. Malé plastové konfety by se v půdě nerozložily a zbytečně znečistily své okolní prostředí. Využijte udržitelnou alternativu.

 

Pro další program a zábavu se hodí i odřezky rostoucího papíru, které nám zbyly po řezání tiskových formátů. Hosté na ně mohou psát vzkazy, odpovědi do soutěže a cokoliv dalšího, co si vymyslíte. 

 


A pokud se svatby účastníte jako host, obdarujte novomanžele rostoucím přáníčkem, ze kterého jim po zasazení vyroste další voňavý dáreček.

 

Hodně štěstí s vaším svatebním dnem!

`

Sdílet

facebook linked-in

Vytvořte si svou tiskovinu

Navrhněte si visuál na rostoucí papír nebo ho pro vás vytvoříme.

Vytvořte si svou tiskovinu