Rostoucí papír patří do hlíny!

Ne do zapomenutého šuplíku ani do koše, ale do hlíny. Postarejte se o to, aby obdarovaní vaše rostoucí letáčky, novoročenky a vizitky zasadili do půdy a těšili se na jaře z krásné úrody. 

Přinášíme vám několik osvědčených tipů, jak toho docílit

  • Zakomponujte proces sázení a obrázky rostlinek přímo do vizuálu nebo z nich udělejte součást kampaně. Tak snadno přitáhnete pozornost i k samotnému papíru plnému semínek, který se bude perfektně hodit  k vašemu sdělení.

 

  • Využijte zjednodušené piktogramy pro postup zasazení. Na první pohled zaujmou a lze z nich vyčíst to nejdůležitější, tedy namočení papíru, vložení do hlíny a následné zalévání. Piktogramy si můžete připravit vlastní, nebo vám rádi poskytneme hned několik sad, které máme připravené.

 

  • Umístěte do vizuálu QR kód a nechte příjemce, aby si přečetli více informací na webu. Odkažte na naši stránku věnovanou postupu sázení nebo vytvořte vlastní stránku či blogový článek s konkrétními kroky.

 

 

  • Jestliže rostoucí tiskovinu předáváte osobně, nezapomeňte na zázrak jménem rostoucí papír upozornit. Na vlastní oči uvidíte překvapení v obličeji obdarovaného. Můžete ho i poprosit, aby vám po zasazení poslal fotku květin či bylinek, které vyrostly.

 

Pokud potřebujete s grafikou ještě poradit a přivést ji k dokonalosti, určitě se na nás obraťte na e-mailové adrese info@growingpaper.cz.

Držíme palce, ať se po všech tiskovinách zazelená!

`

Sdílet

facebook linked-in

Vytvořte si svou tiskovinu

Navrhněte si visuál na rostoucí papír nebo ho pro vás vytvoříme.

Vytvořte si svou tiskovinu