VÝROBNÍ LHŮTA

Rostoucí zakázky na míru zpracujeme za 5 až 10 pracovních dnů od schválení vzorku a odesíláme způsobem dopravy, který jste zvolili. U velikých nákladů (cca od deseti tisíc kusů) se na termínu dodání domluvíme individuálně.

Potřebujete zakázku opravdu bleskově? Dejte nám vědět a pokusíme se vám maximálně vyhovět a dodat do 2 až 4 pracovních dnů. Každou takovou zakázku je však nutné řešit individuálně a na postupu se domluvit s Terezou, která rozhodne, zda je expresní výroba momentálně v našich silách. Při expresním zpracování objednávky vám budeme účtovat příplatek 1500 Kč za upřednostnění vaší zakázky.

Objednávky z e-shopu standardně zpracováváme do 3 pracovních dnů a následně odesíláme. Expresní dodání je po domluvě a bez příplatku, ale určitě při objednání zvolte dopravu EMS nebo osobní odběr a uveďte do poznámky požadovaný termín.

 

ZPŮSOB DOPRAVY

Vaše objednávky odesíláme Českou poštou, a to buď se standardní nebo expresní dobou dodání. Cena dopravy se odvíjí podle velikosti objednávky a přesnou kalkulaci najdete v našem objednávkovém formuláři.

Dále za poplatek 50 Kč nabízíme osobní odběr na recepci co-workingu Opero, Salvátorská 8, Praha 1. 

 

PLATBA

Platba je možná bankovním převodem na číslo účtu 2900626227/2010 s uvedením variabilního symbolu, který najdete na automaticky vygenerované faktuře. Faktura má splatnost 14 dní.

Dále je možné zvolit online platbu kartou přes platební bránu Stripe.

Vytvořte si svou tiskovinu

Navrhněte si visuál na rostoucí papír nebo ho pro vás vytvoříme.

Vytvořte si svou tiskovinu